Nastavení svůj stánek Out a chránit to s pojištěním trhovci

15. července 2012 v 18:05
Běh na trhu stánek je vynikající způsob, jak být svým vlastním šéfem a mít svůj vlastní podnik. Pojďme se říct, že je snadné ačkoli. To může být velmi tvrdá práce. Musíte se dostat až brzy zabalit si dodávku, dostaly na trh a nastavte zasekne ještě před svým prvním zákazníkům dne. V některých místech si trh nemusí být stálicím a můžete dokonce postavit svůj stánek. Pokud vaše akcie v obchodě je svěží a rychle se kazící v přírodě, tam je další břemeno na získání akcií, někdy v časných ranních hodinách malé, a pak hygienické likvidace všech neprodaných zásob.

Se všemi to děje, je stále důležité, aby čas na třídění pojištění. Pojištění pro obchodníky na trhu je speciálně navržen pro ochranu podniků v tomto odvětví, včetně tržních obchodníky, pouliční obchodníky a stání operátorů. Existují různé typy vhodného pojištění k dispozici, některé povinné, jiné uvážení.

Jedním z nejdůležitějších je veřejné pojištění odpovědnosti za tržních subjektů. I když to není povinné, je to považováno za nezbytné, protože jako obchodník, jste v neustálém kontaktu se členy z řad veřejnosti. Rovněž některé trhy vyžadují důkazy, že máte pojištění, než která vám umožní mít stánek. Veřejné pojištění odpovědnosti za tržních subjektů poskytuje pojistnou ochranu pro jakýkoli závazek, který může nastat, pokud třetí strana je zraněný nebo utrpí škodu a je za to být kvůli své nedbalosti. Tak, například, pokud se zhroutí stání nebo někdo je zraněn klopýtnutí jednoho z vašich kabelů, nejste nuceni najít náhradu ze svých osobních prostředků.

Ten, povinné pojištění pro obchodníky na trhu je z profesních. Pokud máte zaměstnance pracovat pro vás, ve Velké Británii, je nutné, podle zákona, mají pojištění, povinné péče. Tam jsou některé výjimky, pokud jste rodinný podnik a vaši zaměstnanci jsou všichni členové rodiny, ale rozdíl je v pořádku, tak to je nejlepší zkontrolovat. Pokud váš trh stánek je odnož svého hlavního předmětu podnikání, a vy budete muset váš hlavní místo výkonu práce chráněny odpovědnosti zaměstnavatelů pojištění, může politika zahrnovat zaměstnance na stánku. Nejlepší kontrola.

Takže jste chráněni se před nároky třetích osob, a vy jste pojistil pro vaše zaměstnance, jaké jiné pojištění se na trhu obchodník zvážit? Ostatní druhy pojištění jsou o ochranu prvky podniku samotného.

Pojištění majetku chrání váš stánek stejným způsobem jako stavba pojištění poskytuje pojistnou ochranu pro továrny, obchod, nebo dokonce vašeho domova. Vaše zboží a stání jsou chráněny proti požáru a škody způsobené záplavami. Vzhledem k otevřeného 'povaze vašeho obchodování, je nepravděpodobné, že budete hradit u ztrát způsobených krádežemi jedné akcie a / nebo v hotovosti, i když některé politiky může poskytnout krytí podle některých bezpečnostních omezení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama